024 ХОРЕОГРАФІЯ

      Коротка анотація спеціальності

      Історія створення відділу «Хореографія» бере свій початок у 1967 році, коли до Канева приїхали випускники Дніпропетровського театрального училища Клюєва (Кулібаба) В.Х., Кузьмінський В.О.

     У 1981 році режисерсько-хореографічна комісія була поділена на два самостійні відділи: режисерський і хореографічний. І на відділі хореографії починають працювати: Єрьоменко Л., Пупченко М., Назаренко В.П., Пазіненко Т.І., Корисько Н.М., Ноздренко В.М., Житницький Б.М.

      У 2000 році на відділі хореографії було відкрито нову спеціалізацію - «Бальна хореографія». У 2009 році розпочалася підготовка спеціалістів за спеціалізацією "Сучасна хореографія".

      Сьогодні навчальний та творчий процес на відділі забезпечує 11 висококваліфікованих спеціалістів: Горідько О.О., Пазіненко Т.І., Радченко О.Л., Півторак Л.М., Очеретний Г.М., Майстер С.М., Замура С.В., Баранова Ю.В., Ткач І.Л., Пашигор Я.П. та Ноздренко В.М.

 

 

      Термін навчання

     Навчання на відділі «Хореографія» триває 3 роки та 10 місяців на денній формі.

     За цей період студенти опановують такі предмети: «Класичний танець», «Український танець», «Народно-сценічний танець», «Бальний танець європейську та латино-американську програми», «Сучасний танець» також вивчають «Історію хореографічного мистецтва», «Основи візажу» та багато інших цікавих предметів.

     

     По закінченню навчання отримують диплом державного зразка з наступними кваліфікаціями: «Керівник аматорського хореографічного колективу», «Артист ансамблів народного, бального, сучасного танців», «викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів».

 

 

      Де можна продовжити навчання

     Закінчивши навчання на відділі «Хореографія» Канівського коледжу культури і мистецтв випускники мають змогу продовжити навчання за спеціальністю у вищих навчальних закладах України.

     Таких як:

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв;

Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини;

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

Рівненський державний гуманітарний університет та інших.

 

 

      Досягнення Циклової комісії

     Відділ «Хореографії» протягом багатьох років є активним учасником культурного життя міста, району, області та України про що свідчать чисельні грамоти, подяки як окремих викладачів так і відділу в цілому. Проте найбільшим досягненням відділу є творчі колективи, що невпинна та старанно несуть мистецтво хореографії в маси.

     

     А саме:

     Народний ансамбль танцю «Канівчанка» (керівник Горідько О.О.) Ансамбль бере активу участь у культурному житті міста, району, області. Є неодноразовим лауреатом різноманітних конкурсів та фестивалів як в Україні так і за її межами. З концертними програмами НАТ «Канівчанка» відвідали такі країни: Польща, Естонія, Німеччина, Франція, Чехія та інші країни Європи.

     Ансамбль бального танцю «Канів-Данс» (керівники Очеретний Г.М. та Ткач І.Л.) є невід’ємною складовою будь-якого культурного дійства, що проходить в місті, районі чи області. Учасники ансамблю беруть участь у різноманітних конкурсах зі спортивно-бального танцю та займають призові місця.

     Ансамбль сучасного танцю «Sky» (керівник Майстер С.М.). Ансамбль активний учасник у культурному житті міста, району та області. Є неодноразовим лауреатом різноманітних конкурсів та фестивалів в Україні.

 

      Перспективи кар’єрного зростання

    Отримавши диплом випускники мають можливість:

  1. працювати викладачами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

  2. бути керівниками аматорських хореографічних колективів

  3. працювати в професійних ансамблях народного, бального та сучасного танців в Україні

  4. працювати в ансамблях народного, бального та сучасного танців за кордоном

 

 

 

       Наші Відмінники

     4 курс:

Халявка Дар’я

Білик Каріна

Лижова Анастасія

     3 курс:

Добродєєва Світлана

Басова Маргарита

Кошеленко Вікторія

Москаленко Мирослава

     2 курс:

Яценко Наталія

Ненько Юлія

     1 курс:

Доценко Вікторія

Кузенна Альона

Пономаренко Богдана