Відкрий для себе КККіМ

Структура коледжу

         Наший коледж має давні традиції, центром яких є студент, який приходить до нас на навчання як з попередньою підготовкою, так і без неї. У процесі навчання головне для викладацького колективу розвинути в студента його духовні задатки, пробудити в ньому ініціативу, розвинути організаторські здібності та потяг до самовдосконалення.

       На різних курсах у нас навчається більше ніж 300 студентів, які задовольняють свій попит у навчанні, творчому дозвіллі, навчаються проводити вечори відпочинку, де вони повинні бути центром кожного заходу. Вони проводять веселе життя, навчаючись беруть участь у численних творчих колективах.

       Наші колективи часто виступають за кордоном, зокрема студенти духового, народного, хореографічного відділу не раз виїздили з концертами до Польщі, Німеччини, Франція, де пропагували українське мистецтво. Наші творчі колективи постійно виступають на Тарасовій горі перед іноземними туристами, зустрічаючи різні делегації.

     Кожного року 22 травня на вшанування перепоховання Т. Г. Шевченка колектив студентів та викладачів коледжу здійснює піший похід у колоні з делегаціями всієї України. Наші студенти не раз ставали призерами мистецьких конкурсів, які щороку проводяться в Україні.

        Випускники коледжу навчаються майже в усіх вищих навчальних закладах України, а деякі з них там  працюють викладачами.

Нині наш коледж славиться своїми випускниками, яких можна зустріти в усіх куточках світу. Вони є і в Польщі, Чехії, Америці, Далекому Сході, Китаї, Аргентині, Австралії та ін. країнах.